Lymberia Hotel, Faliraki, 85100 Rhodes (Kliknutím na kolík zobrazit / skrýt mapu)

Rhodos staré město

Staré město Rhodos s aktuálním počtem obyvatel 6000 obyvatel je obklopeno středověkými hradbami se sedmi branami: Gate of Naval stanice, brána Agios Ioannis, Gate of Agia Ekaterini, brána apoštola Pavla, brána Amboise Gate Agios Athanassios a brána přístavu.

Chcete-li zadat některý z těchto bran je vstoupit do jiného světa. Teď se to stane, že je svět turistických obchodů, restaurací, kaváren a muzeí, spíš jako turecký bazar než kterýkoli řecké město, ale každý, kdo má představivost nemůže pomoci, ale dotknout historie místa, kde hrstka rytíři poslední křesťanské protahování v části světa, která se stala zcela dominují muslimové, zejména osmanští Turci.

Když město konečně udělal pád po obležení, který vyčerpány oba obránci a besiegers zbývající rytíři byli nabídl bezpečný průchod a od 1. ledna roku 1523 odešel Rhodos spolu s 5000 křesťanských obyvatel ostrova, kteří se rozhodli odejít, spíše než žít pod Sultan , V obraně města 2000 křesťanů zemřel. Turci ztratili 50.000 snaží vzít. Nejedná se však jen staré město naplněné s duchy minulosti. Staré město Rhodos je živá, zářivá komunita s mnoha domácnostech a podnikání, ne všechny z nich připojen k cestovnímu ruchu.

Středověké město bylo rozděleno do tří částí: severní část hotelu Acropolis rytířů a Palác velmistra, zatímco jižní část patří Hora, byli prostí občané žili. Židovská čtvrť je třetí úsek a nejméně rozvinutých komerčně z hlediska cestovního ruchu a je většinou obytné, ačkoli Hora je také rezidenční smíchá s barů, restaurací, kaváren a obchodů.

 

 

Jezdíme ekologicky

Náš hotel každý rok dělá pokroky v ekologických akcích. Uzavřeli jsme dohodu s jedním z největších poskytovatelů energie v Řecku za účelem zřízení stanice elektrických nabíjecích EV.

Chargespot

Chargespot je holistické řešení pro budoucnost elektromobility od WATT+VOLT. Prostřednictvím aplikace Chargespot, kterou si lze během několika sekund zdarma stáhnout ( Obchod Play | Apple Store ), mohou majitelé elektromobilů najít nejbližší dostupné nabíjecí místo, kdekoli si je dokážou představit. Tímto způsobem mohou mít přístup k více než 250 000 nabíječkám v Řecku i v zahraničí a moci nabíjet svůj vůz snadno, levně a bezpečně. Aplikaci si již stáhlo 10 000 uživatelů.

INFO

Odbavení: 14:00 - Odhlásit se: 12:00

Restaurace, bar, bar u bazénu

Volný, uvolnit! Wi-Fi ve všech veřejných prostorách

Bezplatné parkování je možné přímo na místě