Lymberia Hotel, Faliraki, 85100 Rhodes (Kliknutím na kolík zobrazit / skrýt mapu)

Hotel Umístění

Lymberia se nachází ve Faliraki, Rhodos v klidné oblasti Profitis Amos. Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Faliraki a Pláž Faliraki.
Faliraki je světově proslulý pro svou pulsující noční život a jeho 5 km dlouhá písečná pláž je jedním z nejkrásnějších v celém Řecku.

Vzdálenosti:

Faliraki Center: 800 metrů
Faliraki Pláž: 500 m
Nudistická pláž: 600 m
Rhodos letiště: 12 km
Město Rhodos / Staré Město: 15 km
Lindos: 35 km
Golfové hřiště Afandou: 3 km
Water Park Faliraki: 1,5 km

Lindos

Lindos je archeologické naleziště, město a bývalá obec na ostrově Rhodos, v Dodecanese, Řecko. Leží na východním pobřeží ostrova. Je to asi 50 km jižně od města Rhodos a jeho krásných pláží, aby to populární turistickou i prázdninovou destinací. Lindos se nachází ve velké zátoce a má výhled na rybářskou vesnici a malé letovisko Charaki.

Pokračovat ve čtení

Kalithea pružiny

Kallithea Pružiny jsou umístěny v zátoce Kallithea, pouhých 9 km od hlavního města Rhodos. Známý od starověku pro své terapeutické vlastnosti, termální prameny Kallithea byly využity Italové, na počátku 20. století, je velmi populární a přilákání návštěvníků z celého světa.

Pokračovat ve čtení

Rhodos staré město

Staré město Rhodos s aktuálním počtem obyvatel 6000 obyvatel je obklopeno středověkými hradbami se sedmi branami: Gate of Naval stanice, brána Agios Ioannis, Gate of Agia Ekaterini, brána apoštola Pavla, brána Amboise Gate Agios Athanassios a brána přístavu.

Pokračovat ve čtení

Faliraki

Faliraki 

Faliraki je hlavní přímořské letovisko na řeckém ostrově Rhodos, v Dodecanese. Nachází se na Faliraki Bay, na severovýchodním pobřeží, asi 14 km jižně od města Rhodos a 10 km jihovýchodně od letiště. Je součástí obce Rhodos.

Pokračovat ve čtení

Zaregistrujte se k odběru novinek a další

INFO

Odbavení: 14:00 - Odhlásit se: 12:00

Restaurace, bar, bar u bazénu

Volný, uvolnit! Wi-Fi ve všech veřejných prostorách

Bezplatné parkování je možné přímo na místě